Ані Лорак рік тому розлучилася зі своїм чоловіком Муратом Налчаджиоглу. Співачка зважилася на цей крок незабаром після численних чуток про зради турецького бізнесмена. Тепер вона сама виховує восьмирічну доньку Софію. При цьому артистка не забороняє дівчинці спілкуватися з батьком. Не так давно чоловік в черговий раз провів зі спадкоємицею вікенд. Більш того, він познайомив її зі своєю новою пасією.

А ось на прем’єру мультика «Тролі. Світовий тур »Лорак привела доньку сама. Софія підготувалася до виходу в світ. Вона вбралася в пишне багатошарове плаття з бантами веселкового забарвлення. Навіть своє волосся дівчинка пофарбувала в різні кольори, а на її обличчі блищали стрази.

Не втримався і зробив фото зі спадкоємицею артистки її колега Діма Білан. Співак прийшов на прем’єру зі своїм хрещеником Сашком Плющенко. Сама він не міг пропустити знакова подія, тому що озвучив одного з персонажів у мультфільмі – троля Цвєтана. Також з’явилися на прем’єрі Поліна Гагаріна і Вікторія Дайнеко, які теж брали участь в озвучці.

Але шанувальники сприйняли фото неодзнозначно. Багато впевнені, що в розгар Коронавіруса дитину краще не водити в настільки людні місця.

“Піддає Соню смертельної небезпеки”, “Але це ж небезпечно, зараз все кінотеатри повинні закрити”, “Куди Мурат дивиться?”