Лідер партії "Громадянська позиція", колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко вважає, що президента України Петра Порошенка треба віддати під суд.

Про це Гриценко заявив у передачі "HARD з Влащенко" на каналі ZIK 9 липня, а також у передачі "Великий вечір" на NEWSONE, передає Корупція.Інфо

Так, коментуючи висловлювання журналістки Наталії Влащенко, що за "останні 25 років президентами ставали тільки ті, хто давав гарантії попередникам", Анатолій Гриценко, який збирається балотуватися на найближчих виборах президента України, заявив, що гарантує Порошенку суд.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину"Порошенко піде під суд. Ось це я йому гарантую", – зазначив політик.

У передачі "Великий вечір" Гриценко дав роз'яснення і згадав також екс-президента Віктора Януковича.

"В одному з ефірів мене запитали, чи гарантую я президенту безпеку. Тобто щоб він тихенько відійшов, як президент Зімбабве, йому там дали 10 мільйонів доларів на рік, тільки щоб він відійшов. Я сказав, що я гарантую, що президент Порошенко піде під суд", – заявив лідер "Громадянської позиції".

"Я повторюю: хай Петро Олексійович знає, що там, де він порушив закон, де його злочинна діяльність і злочинна бездіяльність завдала країні тяжких наслідків, то він без відповідальності не піде нікуди. І це не питання прізвища Порошенка. Та сама історія і Янукович, за яким уже йде суд. І він не уникне відповідальності", – додав Гриценко.‡агрузка...