Народний депутат від “Слуги народу” Артем Дмитрук взяв участь у випуску програми проросійського пропагандиста Анатолія Шарія про події 2 травня в Одесі. Він стверджує, що винні у трагедії ті, хто і зараз впливають на політичне життя України.

Артем Дмитрук взяв участь у програмі з назвою “Я бачив це”. Пропагандист Шарій зібрав у випуску тих людей, які брали участь в сутичках на Куликовому полі чи були їхніми свідками.

Загальна тональність відео така, що це “фашисти” і “промайдануті активісти” вбили невинних людей. Втім, у всьому півгодинному випуску не була представлена інша сторона – постраждалі від дій проросійських колаборантів. Як і не було згадок про те, що сутички почалися з атаки на проукраїнських активістів.

Артем Дмитрук виступив у відео як безпосередній учасник подій. Щодо причин трагедії він зазначив: у місті нібито перебувало багато провокаторів і представників влади. У штабі, за його словами, начебто був навіть весь вищий склад правоохоронних органів і Верховної Ради. І вони, як стверджує нардеп, причетні до трагедії.

“Скоріш за все, це моя особиста думка – вони замішані у тих подіях. Висновків слідства немає якраз тому, що у них замішані ті люди, які на сьогодні мають вплив в українській політиці”, – заявив Дмитрук.

У програмі також взяли участь нардеп від ОПЗЖ Микола Скорик, депутат районної ради від партії Шарія Олександр Чорноіваненко, співробітник “Беркуту”, який приїхав на місце трагедії на виклик,

Нагадаємо, 2 травня 2021 року виповнюється 7 років з дня трагічних подій в Одесі, коли загинули 48 осіб.

Цього дня, 7 років тому, в Одесі був запланований футбольний матч між “Чорноморцем” і “Металістом”. Перед ним відбувся фанатський марш, в якому взяли участь проукраїнські активісти.

На цю ходу й напали активісти Антимайдану і почали обстрілювати активістів з пістолетів.

Першими жертвами трагедії стали десятник “Правого сектору” Ігор Іванов та активіст Євромайдану Андрій Бірюков.

Внаслідок нападу у центрі Одеси загинули 6 проукраїнських активістів. Згодом сутички перенеслися на Куликове поле, де було розташовано наметове містечко Антимайдану.

У результаті сутичок між прибічниками Євромайдану та проросійськими активістами та пожежі в Будинку профспілок на Куликовому полі загинули 48 людей.

Розслідування “справи 2 травня” триває й досі.

Зазначимо, що Дмитрук обрався до Ради в 2019 році по мажоритарному окрузі на Одещині.

На час виборів був засновником “спортивних клубів” і безпартійним.

Член Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Не зміг в інтерв’ю українській службі “Радіо Свобода” назвати прізвища прем’єр-міністра, за якого проголосував, хоча стверджував, що “спілкувався з ним у Трускавці”.

Рівно рік тому, 2 травня 2020 року, Дмитрук разом з Олексієм Леоновим, ще одним депутатом від партії “Слуга народу”, з квітами прийшли до Будинку профспілок в Одесі, аби вшанувати антимайданівців-сепаратистів, що загинули під час протистояння 2 травня 2014 року. Туди ж традиційо приходять й представники ОПЗЖ.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.