Сьогодні у Верховній Раді виключений із партії “Слуга народу” депутат Гео Лерос поспілкувався із президентом України Володимиром Зеленським. За словами нардепа це перша їхня зустріч з часу, коли він займав посаду радника.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

“Я йому сказав, що не пробачу того, що він робить з країною. Що він мене не зупинить жодними кримінальними справами, і мені плювати на будь-які його спроби мене репресувати. Він заперечував, що до цього причетний. Якою була його реакція? Один раз він сказав: “Це не я”. Більше нічого виразного не сказав. Я додав, що не має значення, скільки за мною вийде людей – 5 або тисяча. Я буду боротися до кінця”, – сказав Лерос.

Після цього, за словами нардепа, він поклав президентові на стіл проект постанови щодо створення ТСК щодо зливу спецоперації з “вагнерівцями” з фотографіями загиблих у літаку Іл-76 під Луганськом і його постом зі співчуттям.

“Сказав йому, що це справа честі – створити ТСК і відповісти за злив. І що це все одно відбудеться, хоче він того чи ні”, – розповів Лерос.

Також, на главу держави накинулася із гучними звинуваченнями народна обраниця від політичної сили “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар. Вона публічно назвала українського лідера “піарщиком та ціником”, а також поцікавилася, де був сам Володимир Зеленський, коли українці стояли на Майдані та боролися за незалежність та європейське майбутнє України.

“Знаєте, я багато цинізму бачила у Раді, але такого як сьогодні, чесно скажу, не бачила ще ні разу. Я побачила банального піарщика і циніка. Який на всьому святому вміє тільки піаритись. Який розказує, що він до двох революцій мав стосунок. Я до них мала стосунок, а не він. Де він тоді був? Він ****** грав на роялі тоді, коли ми стояли на всіх майданах країни”, — поскаржилася народна обраниця.

На її думку, Володимир Зеленський повинен був сказати, куди рухається Україна: у Європу чи в Росію? Чи вона взагалі застигла на місці і простоює зараз?

“Президент мав сказати, що відбувається з армією. Це його прямі повноваження. Він каже до країни на ти. Я теж скажу. Ти розказуєш про Крим. Ти розказуєш про 14-ий рік. Ти де був у 14-у році? Ти скільки відвоював метрів української землі? У тебе є армія, якої не було у 14-у році. Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив”, — заявила Вікторія Сюмар.

Варто звернути увагу на те, що коли у Верховній Раді почали вигукувати депутати, яким цей виступ не сподобався, нардепка відрізала:

“Та верещіть скільки завгодно, хоч тут заглохне…. Ти розказуєш про силові структури і про правоохоронні органи, які ти використовуєш для того, щоб розбиратися з опозицією”, — дорікнула Зеленському представниця “ЄС”.