Матрос Віталій Скакун підірвав Генічеський міст разом з собою, що зупинити просування російської танкової колони,  про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у  Фейсбуці.

У цей важкий день для нашої країни, коли український народ дає відсіч російським окупантам на усіх напрямках, одним із найважчих місць на мапі України став Кримський перешийок, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти, – ідеться в повідомленні.

Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту. У Генштабі ЗСУ повідомили, що виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг.

За словами побратимів, Віталій вийшов на зв’язок та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух.

Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону, – наголосили у Генштабі.

Командування морської піхоти буде клопотати перед вищим командуванням про присвоєння матросу Скакуну Віталію Володимировичу державної нагороди. 24 лютого війська РФ захопили Каховську ГЕС та переправи через Північно-Кримський канал, у Генічеському районі всі державні структури перейшли під контроль загарбників.