У Львові 25 травня пенсіонерка з окупованого Донецька 1943 року народження вчинила напад на випускницю однієї з місцевих шкіл – жінка підійшла до 11-класниці і бризнула їй в обличчя газом з перцевого балончика, повідомляє користувач Facebook Вікторія Бушева, передає Корупція.Інфо

Інцидент стався після того, як потерпіла разом з трьома однокласницями сфотографувалася біля пам'ятника Степану Бандері.

В результаті інциденту школярка втратила свідомість і впала на землю. Коли потерпіла отямилася, вона деякий час не могла говорити і нормально дихати, тому що страждає від алергії.

Після нападу пенсіонерка з «ЛДНР» спокійно попрямувала в магазин, на виході з якого її оточили обурені школярі та їх батьки.

Спочатку російськомовна жінка відмовлялася і вимагала звільнити їй дорогу. Потім вона заявила, що застосувала перцевий балончик, тому що школярка її ображала.

 

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Відзначається, що пенсіонерка назвала жителів Львівщини хамами, які «не виправдали її сподівань».


Словесна перепалка завершилася прибуттям патрульних, які доставили постраждалу школярку, її мати і літню жінку в районний відділ поліції.

Пенсіонерка повідомила правоохоронцям, що приїхала до Львова з окупованої частини Донбасу.

У підсумку, поліцейські відпустили літню уродженку Донецька, а випускниця і її мама отримали по адміністративному попередження.