Українці, які отримують зарплату "в конвертах", залишаться без субсидій через урядову кампанію з боротьби з нелегальним працевлаштуванням.

Про це розповів в.о. заступника голови Державної фіскальної служби Євген Бамбізов. За його словами, ДФС для боротьби з тіньовою економікою активізує співпрацю з Міністерством соціальної політики.

"Якщо ми будемо виявляти неофіційно працевлаштованих осіб, будемо передавати цю інформацію в Мінсоцполітики, а вони будуть проектувати цю інформацію на отримання субсидій", – наголосив Бамбізов.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Якщо людина, яка отримує субсидії, є офіційно безробітною, виникає логічне запитання. Вона отримує доходи, не вказує їх і незаконно отримує субсидії. Ми будемо співпрацювати з Держпраці, Мінсоцполітики та Національною поліцією", – заявив він.

За словами представника ДФС, у відомстві дуже розраховують, що роботодавці проявлять соціальну відповідальність по відношенню до працівників.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив рішення посилити заходи з боротьби з нелегальним працевлаштуванням. Зате спростив процедуру працевлаштування іноземців в Україні. З 26 мільйонів працездатних офіційно працевлаштовані лише близько 16 млн осіб.