школа, 12 років

Підконтрольні Україні школи Донецької області готові до навчального сезону на 95%. Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Андрусів.

Андрусів повідомив, що до навчального сезону не готова та половина шкіл, яка знаходиться на самій лінії розмежування, де продовжують лунати вибухи. І навів приклад: в Авдіївці із 3000 учнів цього року до школи підуть лише 700.Місто розташоване усього за 20 км від Донецька і ледь не щодня під обстрілами бойовиків. Для дітей, які не виїхали, відремонтували кілька навчальних закладів. Першокласників на партах чекають комплекти підручників. У разі атак бойовиків, для школярів обладнали підвали. Там стоять ліжка, парти та стільці. Попереднього навчального року до сховища дітям доводилося спускатися неодноразово.

"Практично школа була обстріляна з усіх сторін. Стеклили вікна уже чотири рази, в останнє в липні місяці", – говорить начальник відділу освіти міської ради Авдіївки Людмила Трегуб.

"Чи часто дітям доводилося спускатися у підвал? Так, разів 3-4 спускалися у травні місяці. Сподіваємося, що все буде добре і більше нам не знадобиться сюди спускатися", – зазначила директор авдіївської школи №7 Людмила Полянська.