Австралійська поліція виявила тіло актора Бена Унвін у його власному будинку кілька днів тому. Завойовникові жіночих сердець по всьому світу, який роками знімався в серіалі «Додому і в дорогу», був лише 41 рік.

Поліція вважає, що смерть австралійської зірки не була насильницькою, пише The Sun. Все вказує на те, що він сам звів рахунки з життям.

Нагадаємо, чемпіонка ЦФО і студентського чемпіонату Росії в бар’єрному бігу Маргарита Плавунова померла під час тренування під Тамбова.

Відзначається, що дівчина здійснювала крос на природі, але їй стало погано, вона впала в траву і померла. Причиною смерті могли стати серйозні фізичні навантаження під час тренувань. Дівчині було всього 25 років.

Плавунова була кандидатом в майстри спорту з легкої атлетики, бар’єрним бігом вона займалася зі школи. Вона завжди відзначала, що у бар’єрного бігу, на відміну від звичайного на довгі дистанції, немає монотонності і він передбачає різні вправи. Вона неодноразово перемагала в окружних змаганнях на бар’єрному бігу на дистанціях 60 і 100 метрів.