Новосибірські підлітки виклали в інтернет відеозапис з «вписки», зроблений на камеру мобільного телефону.

У ролик потрапив секс нетверезої дев'ятикласниці з одним з учасників «заходу». Повідомляється, що через алкогольне сп'яніння школярка не могла контролювати свої дії.

 


В інтернет потрапив відвертий відеоролик, героїнею якого стала учнівська дев'ятого класу однієї з новосибірських шкіл. На відео вона займається сексом з молодою людиною, перебуваючи при цьому в стані алкогольного сп'яніння. Як повідомляють ЗМІ, це сталося на так званій «вписки» в Новосибірську, учасники якої і виклали відеозапис в мережу

Ролик знятий на камеру мобільного телефону третім підлітком, який там був присутній

 Вона розповіла, що під час дії, якае потрапила в об'єктив камери смартфона, перебувала в стані сильного сп'яніння, тому не пам'ятає нічого з того, що сталося. Судячи з коментарів, які потрапили в ролик, до сексу її фактично примусили. За словами школярки, вона попросила хлопців видалити відео, однак, у відповідь вони запропонували їй зайнятися сексом ще раз, і вона відмовилася. Також дев'ятикласниця заявила, що не збирається звертатися до правоохоронних органів, і не хотіла б, щоб те, що сталося стало відомо її батькам.

Нагадаємо, рік тому в Новосибірську стався подібний випадок, який справив широкий громадський резонанс. Кілька молодих людей згвалтували 16-річну студентку Новосибірського кооперативного технікуму, яка перебувала в стані сильного сп'яніння в результаті вживання алкоголю і синтетичних курильних сумішей (солей). Фотографії дівчини потрапили в інтернет з хештегом # сольова, і після цього серед підлітків поширилася своєрідна «мода» викладати в мережу фотографії та відеозаписи, що демонструють знущання над п'яними однолітками.