Поки ще чинний президент Петро Порошенко з'їздив до Львова, де подякував виборцям за підтримку на виборах і поклав квіти на честь воїнів, загиблих на україно-російській війні. Також гарант відвідав Шевченківський гай і зустрівся з місцевою інтелігенцією.

Порошенко планує зробити Львівщину плацдармом для збору команди на парламентські вибори. Також чинний президент України заявив, що українці, які підтримали його на президентських виборах повинні мобілізуватися і підтримати його команду на парламентських виборах восени, щоб «захистити країну – армію, мову і віру».

Зі слів Порошенка стало зрозуміло, що він уже де-факто почав парламентські перегони. Він закликав українців і львів'ян об'єднатися і не дати себе розколоти.Зустріч президента з жителями Львівської області не пройшла без інцидентів. Так під час промови Порошенка один з присутніх вигукнув: «Ганьба!». Президент не розгубився і розсміявся. Він зазначив, що чоловік один з усіх, кому не подобається те, що відбувається. Чоловік швидко ретирувався з натовпу городян.

"Як вам не соромно? Подивіться, ви один. Ну, біжіть-біжіть, ви свою справу зробили. Підніміть руку і біжіть звідси! Браво! Браво! », – кричав Порошенко слідом чоловікові, який залишив зустріч.

Після цього мешканці Львова ділилися враженнями в соціальних мережах. Одні говорили, що Петро Порошенко – гідний президент своєї країни. Інші говорили, що він кращий гарант з усіх. Однак були й незадоволені, все-таки 34% жителів цього регіону віддали свої голоси за Зеленського і поведінку гаранта стосовно чоловіка, який кричав ганьба! теж розкритикували і засудили.‡агрузка...