У дитячому садку «Золота рибка», що в Монастирищі Черкаської області, стався надзвичайний випадок – неадекватний батько одного з вихованців закладу побив вихователів.

Напад на співробітників дитсадка відбувся 12 вересня. У закладі тоді були батьківські збори. Після них батько одного з вихованців переступив через парканчик і попрямував додому. По дорозі йому зробила зауваження вихователь Олена Торченюк, яка була на вулиці з дітьми, мовляв, ми ж дітей хорошим манерам вчимо, а ви такий приклад подаєте.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

За словами Вікторії Веселової, однієї із постраждалих, зауваження було зроблено тихо, коректно, і виглядало, скоріше, як жарт. Але чоловік відреагував вкрай агресивно і неадекватно.

«Раптом чоловік почав вести себе агресивно. Сказав, що переступав і буде переступати. Мовляв, приїхав із заробітків і скучив за дитиною. Поводився агресивно і неадекватно. Забрав дитину і пішов. Але потім повернувся і заявив, що хоче забрати з дитсадка ще одну (але чужу) дитину. За його словами, знайомих. Вихователі відмовили. Чоловік перестав добирати слова. “Під роздачу” спочатку потрапила я. Він вдарив мене по обличчю. На землю впали окуляри», – розповіла Веселова.

Після цього неадекватний чоловік переключився на «головного кривдника» – Олену Торченюк.

На відео потрапили кадри, як він різко хапає виховательку за шию. Свідки стверджують, що головне залишилося за кадром, так як всі кинулися забирати дітей подалі. Нападник схопив виховательку за волосся і сильно кинув об землю. При цьому у нього в руках залишилося пасмо.

«Всі тікали, хто куди. Мами з дітьми – додому. Вихователі з вихованцями дитсадка – в приміщення своїх груп. Словом, так сполошилися, що руки і ноги трусилися. У такій ситуації ми ще не опинялися», – згадує вихователь.

Через півгодини приїхали поліцейські, допитали чоловіка, взяли свідчення у присутніх.