Спекотненька дівчинка Потапа Мішель Андраде у шовковій майці забула про пристойність та білизну.

Фігурка у неї – вогонь.

Відома українська співачка, підопічна Потапа Мішель Андраде здивувала шанувальників вельми відвертим знімком в Інстаграмі. На фотографії можна помітити, що під вбрання дівчина забула одягнути білизну.

Знімок Мішель опублікувала на своїй сторінці в мережі Інстаграм. На ньому дівчина зображена в легкій атласній або шовковій майці з глибоким декольте, помітно, що під вбрання дівчина не одягла білизну.

Зазначимо, що Мішель Андраде є кумиром для юних шанувальниць і виставляє у своєму профілі в Instagram багато яскравих публікацій. Деякі з них досить незвичайні, але аудиторія співачки так лояльна до її творчості, що готова приймати навіть ці примхи.

Відомо, що Мішель Андраде – дівчина з екзотичною зовнішністю і приголомшливим ніжним, але ритмічним виконанням, співачка і актриса, ведуча, яка з’явилася яскравою зірочкою на небосхилі шоу-бізнесу, отримавши за кілька пісень значну порцію шанувальників. Співає на іспанській, російській і португальській мовах. Також володіє українською та англійською мовами.

23-річна дівчина співпрацює з продюсерським центром Олексія Потапенка та Ірини Горової Mozgi Entertainment. Мішель активний користувач соцмережі Instagram, де часто радує шанувальників новинами і фотографіями.