d7f69ecc195aa1b03bc74bae11b057151431954780

На посаду голови Фонду держмайна хочуть претендує екс-керівник Державної фіскальної служби Ігор Білоус.

Щодо його кандидатури в коаліції точаться дискусії.

Адже прокуратура міста Києва відкрила кримінальне провадження за фактом можливого отримання службовцями ДФС неправомірної вигоди при розмитненні товарів на кордоні. Результати слідчої комісії досі не оприлюднені, втім Білоус вже приміряє посадове крісло.

 

Як відомо, Кабінет міністрів України висунув пропозицію призначити головою Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва, а головою Фонду державного майна України – Ігоря Білоуса. Відповідні законопроекти були подані у Верховну Раду.

Згідно з проектом постанови уряду №2882, який був розміщений на веб-порталі Верховної Ради, Ігоря Білоуса висувають на посаду голови Фонду державного майна України.

Ця посада звільнилася ще в середині 2014 року, після звільнення Олександра Рябченко.

Нагадаємо, що 23 березня Кабінет міністрів України оприлюднив розпорядження про відставку голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, а також його заступників. Але про свою відставку оголосив і сам Ігор Білоус. Кабінет міністрів України прийняв його відставку, а також звільнив його заступників – Володимира Хоменка та Анатолія Макаренка, координували податкову міліцію і митницю, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Снимок.JPG2 Снимок.JPG3 Снимок.JPG4 Снимок.JPG5 Снимок.JPG6 Снимок

 

 

Джерело: Корупція.Інфо