Міський голова Харкова Геннадій Кернес не з'явився 24 травня на судове засідання в Полтаві. Його разом з двома охоронцями звинувачують в тортурах, викраданні людей і погрозах убивством.

Адвокат Кернеса Олександр Гунченко заявив, що його підзахисний перебуває на лікуванні за кордоном і попросив суд перенести засідання. Про це повідомив OBOZREVATEL один з постраждалих – Сергій Ряполов.

Захисники Кернеса не уточнили, в якій саме країні він зараз знаходиться і коли туди виїхав. Також невідомо, коли мер збирається повернутися.Раніше адвокат Ряполова Тетяна Зелькіна повідомила OBOZREVATEL, що Кернес навмисне затягує процес, не з'являючись на засідання, а суд неодноразово відмовляв в приводі обвинуваченого.

"Зараз Геннадій Адольфович затягує апеляційний розгляд. За цей період з різних причин було зірвано 12 засідань. На жодне з них Кернес не з'явився. То  не з'являвся до суду через хворобу, але в той же час в ЗМІ ми бачили його активність і те, як він безпроблемно виконує обов'язки міського голови Харкова. Виходить, що можна взагалі не приходити на судові засідання і чекати, поки пройде 10 років терміну давності за останнім складу злочину (катування). По двох інших п'ятирічний термін вже минув ", – розповіла Зелькіна.