Головні новини Львова
Подобається

Підприємці ринку «Санта-Барбари» погрожують заблокувати будівництво трамваю на Сихів

20/11/2014     Автор: Яна Романська
Підприємці ринку «Санта-Барбари» погрожують заблокувати будівництво трамваю на Сихів

Представник ТзОВ «Сихівська народна торгівля» сьогодні, 20 листопада, під час виступу на сесії Львівської міської ради заявив, що підприємці ринку підуть на радикальні кроки, якщо міська рада їх не почує і не надасть нарешті земельну ділянку на Скрипника-Червоної Калини.

Представник громади ринку заявив, що вони не пропускатимуть машини будівельників «Онуру» на їхню базу, що розташована за ринком «Санта-Барбара». Він попросив депутатів подолати вето міського голови і виділити земельну ділянку у будь-якій формі, адже 300 людей можуть залишитись без джерел доходів.

Депутат ЛМР Любоир Мельничук висловив занепокоєння, що «Муніциальна дружина», якій пропонують виділити землю, може і не укласти договір з підприємцями зі «Санта-Барбари», а домовитись з кимось іншим.

Натомість редставник громади ринку не зміг відповісти на питання міського голови про те, хто є засновником ТзОВ «Санта-Барбара».

«Я представник громади, а не власників. Я не знаю, хто там, там вісім прізвищ», – сказав він.

«Ми не можемо дати землю невідомо кому. Ми захищаємо інтереси людей. А якщо власник потім побудує там супермаркет і вижене людей?», – сказав А.Садовий.

 

 Читай найсвіжіші новини про Львів

 

Джерело: Galnet.