Представник ТзОВ «Сихівська народна торгівля» сьогодні, 20 листопада, під час виступу на сесії Львівської міської ради заявив, що підприємці ринку підуть на радикальні кроки, якщо міська рада їх не почує і не надасть нарешті земельну ділянку на Скрипника-Червоної Калини.

Представник громади ринку заявив, що вони не пропускатимуть машини будівельників «Онуру» на їхню базу, що розташована за ринком «Санта-Барбара». Він попросив депутатів подолати вето міського голови і виділити земельну ділянку у будь-якій формі, адже 300 людей можуть залишитись без джерел доходів.

Депутат ЛМР Любоир Мельничук висловив занепокоєння, що «Муніциальна дружина», якій пропонують виділити землю, може і не укласти договір з підприємцями зі «Санта-Барбари», а домовитись з кимось іншим.

Натомість редставник громади ринку не зміг відповісти на питання міського голови про те, хто є засновником ТзОВ «Санта-Барбара».

«Я представник громади, а не власників. Я не знаю, хто там, там вісім прізвищ», – сказав він.

«Ми не можемо дати землю невідомо кому. Ми захищаємо інтереси людей. А якщо власник потім побудує там супермаркет і вижене людей?», – сказав А.Садовий.

 

 Читай найсвіжіші новини про Львів

 

Джерело: Galnet.