Росія не готова до повномасштабного вторгнення в Україну і захоплення хоча б лівобережної її частини. Однак її війська на кордоні цілком достатньо для окупації Луганської та Донецької областей.

Про це заявив колишній радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов, – Корупція Інфо

«Проведений аналіз військових дій Кремля показав, що стосовно України повномасштабне військове вторгнення Путін ніколи не планував. Сил, зосереджених Москвою на російсько-українському кордоні, від Брянська до Таганрога, було зовсім недостатньо для повномасштабного вторгнення в Україну. У березні-червні 2014 року розвідка повідомляла про 30-40 тисяч військовослужбовців, розміщених уздовж більш ніж тысячекилометровой кордону.

Популярне: Моторошне самогубство: 11-річна дитина повісилась

Щоб провести серйозну операцію по захопленню і стійкою окупації Східної, Південної чи Лівобережної України, потрібна угруповання чисельністю не менше одного мільйона чоловік. Таких сил на російсько-українському кордоні протягом останніх трьох років ніколи не було», – заявив Андрій Ілларіонов.

Отже, на думку Ілларіонова, поки Росія не почне накопичувати поблизу українського кордону хоча б кілька сотень тисяч військових, повномасштабного наступу на Україну не буде.

«Диверсії – можливо, терористичні акти – не виключено, підривні дії – гарантовано», – підсумував Андрій Ілларіонов.