IMG_4858

Кримінальне провадження розпочато за статтею "посягання на правоохоронця"

Зухвала подія у Львові. Прямо біля райуправління міліції пролунав вибух. Невідомі підірвали службове авто. 

Все відбулося тут, біля райвідділу міліції. Лейтенант карного розшуку сів у машину і не встиг від'їхати, як пролунав вибух. Мабуть, він був не дуже потужний. Машина залишилася цілою. А ось осколки розлетілися на кілька метрів навколо. Посікло автомобілі, що знаходилися на парковці біля райвідділу.

"Пробита фара, пошкоджений весь бік автомобіля, так як він стояв припаркований, пошкоджено колеса. У передньому колесі були осколки. Було схоже на залізо, або це якась граната або що, поки невідомо", – показує аварійний комісар страхової компанії Маркіян Мишко .

Місце ПП оточили правоохоронці. Приїхали і вибухотехніки. Біля підірваної машини вони знайшли чеку від гранати. Кажуть, що швидше за все її прикріпили до днища, біля бензобака. 23-річного лейтенанта Назарія Зельмана відправили до лікарні. У нього – осколкові поранення спини.

"Травми легені. Але є проникаючі поранення поперекової області і спини. Осколки перебували під шкірою", – розповідає завідувач хірургічним відділенням комунальної 8 міської клінічної лікарні Львова Андрій Цвих.

Операцію вже зробили. Витягли два металевих осколка. Незважаючи на те, що стан пораненого не важкий, каже він неохоче.

"Погано себе почуваю, мені важко говорити".

Не особливо говіркі і в міліції. Версій того, що сталося – кілька. Озвучують – одну. Мовляв, боєприпас цілком могли привезти із зони АТО.

"Ми вилучали зброю яке було, за нашими даними привезено в місто Львів з зони АТО. Можливо, це пов'язано з подіями, з правопорушеннями, які також пов'язані з учасниками АТО", – припускає начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія.

А ось хто це зробив, поки невідомо. Немає навіть підозрюваного. Та й навіщо потрібно було влаштовувати такий вибух – теж питання. Кримінальне провадження розпочато за статтею "посягання на правоохоронця".