Днями 33-річний Назар Холодницький, глава САП, був помічений з дівчиною. На фестиваль джазу у Львові він приїхав з блондинкою. Журналісти ТСН поставили кілька запитань супутниці антикорупційного прокурора, передає Корупція.Інфо

Виявилося, що її звуть Юлею, їй 23 роки і вона родом з Кіровоградської області. Ось що вдалося дізнатися детальніше про дівчину, з якою вийшов у світ Назар Холодницький.

"Це найкрасивіша жінка на цій планеті. Звуть Юля. Моя Юля. Цього достатньо. Все інше – це таємниця, це приватне життя", – сказав Холодницький. Він також зауважив, що цей вихід в публіку удвох не є першим: "Що значить вперше? Просто ви раніше не помічали".

Дівчина розповіла, що вона працює юристом і познайомилися вони під час матчу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури отримав рік тому ще одну посаду. Назар Холодницький був обраний віце-президентом Федерації футболу України.

Якщо вірити інформації в соціальних мережах, Юлія Бойко народилася 17 червня 1995 року. Середню освіту вона отримувала в Кіровоградській гімназії-інтернат-школі мистецтв "Пролісок". Одночасно з вступом до Національної академії внутрішніх справ, Юля переїхала до Києва. За її словами, виш вона вже закінчила і зосереджена на роботі.

Працює дівчина юристом-консультантом в IT-компанії Go Interactive. Це аутсорсингова контора-посередник між українськими і зарубіжними стартапами.

Як виявилося, Юля працювала і до цього. У модельному агентстві KModels вона була на адміністративній посаді і навіть запрошувала туди співробітників. Оголошення ми знайшли у неї на сторінці в соцмережі.

Судячи з фотографій, Юля любить фотографуватися і подорожувати. Бувала в теплих країнах, зокрема в Туреччині.

Також вона любить філософські вислови і часто ними супроводжує знімки себе.

"Коли життя дає тобі сотні причин, щоб плакати, покажи йому, що у тебе є тисячі причин, щоб посміхатися", – пише вона.

Відзначимо, що спільне фото Бойко з Холодницька ми знайшли всього лише одне. Назар і Юля на прем'єрі "Дон Жуана" у Львівському оперному театрі.

Популярне: "За спрощеною процедурою": В Україні ввели нові правила виїзду дітей за кордон. Що потрібно знати батькам

До речі, ми вже писали про те, що антикорупційний прокурор живе в селищі Вишневе (20 км від Києва). Його двокімнатна квартира в 58 кв.м розташована у відомому ЖК "Акварелі". Вікна виходять у двір. Коштують зараз такі апартаменти близько $ 50 тис.