Олена-Христина Лебідь – одна з найскандальніших телеведучих на просторах українського медіаринку. Найбільшу популярність їй принесла робота над викривальним проектом «Аферисти в мережах», який транслюється на Новому каналі. Крім мільйонів шанувальників, програма «подарувала» Олені-Христині чималу кількість ворогів. Багато шахраїв, чиї незаконні схеми заробітку викрила журналістка, жадали помститися їй. І зробили це!

Так, одного разу Олена-Христина Лебідь стала жертвою аферистів, чия жага легких грошей виявилася куди сильнішою, ніж принципи моралі і людяності. Про те, що сталося розповіла сама телеведуча. І хоча ситуація, що сталася з Лебедь, зараз здається комічною, вона могла обернутися для неї плачевно.

За словами Олени-Христини Лебідь одного разу розсекречені нею шахраї підстерегли її і хлюпнули в обличчя якоюсь рідиною. Виявилося, що нападники вирішили тимчасово зіпсувати зовнішність ведучої програми «Аферисти в мережах» (Новий канал) і скористалися зеленкою. Журналістка зізналася, що близько місяця ходила з зеленим обличчям, не в силах відмитися. І додала, що сусідські діти від її зовнішнього вигляду були в цілковитому захваті. Шанувальники пишуть, що для молодої вродливої дівчини ходити з зеленкою – справжнє нещастя.