Трастовий фонд НАТО з лікування військовослужбовців Збройних сил України поранених у війні на Донбасі, очолить Болгарія.

Про це під час офіційного візиту та зустрічі з президентом Болгарії повідомив президент України Петро Порошенко, передає Корупція.Інфо.

Він зауважив, що Україна дещо запізнилась з цим візитом, оскільки це перший візит українського лідера до Болгарії за останні 15 років.

Порошенко також повідомив про створення трастового фонду НАТО з лікування військовослужбовців Збройних сил України."Ми вдячні Болгарії за рішення очолити трастовий фонд НАТО для лікування і реабілітації українських військових", – сказав Порошенко на спільній прес-конференції з болгарським лідером.

Водночас президент Болгарії Росен Плевнелієв виступив за збільшення підтримки України з боку Північноатлантичного альянсу.

"Під час зустрічі міністрів оборони НАТО було прийнято рішення про збільшення підтримки України. Ми очікуємо, що ця підтримка буде схвалена на зустрічі НАТО у Варшаві", – зазначив болгарський лідер.

30 червня президент України Петро Порошенко поїхав з офіційним візитом до Болгарії.