Не так давно, Валерія Гонтарева приголомшила українців відкриттям нової компанії.

Але, як виявилося, медичним стартапером екс-глава НБУ зробилася не просто так. Фірма відкрита після численних прохань сина Гонтаревої Антона забезпечити його власним бізнесом.

Про це повідомляє український журналіст Олександр Дубінський, посилаючись на сімейну переписку Гонтарева, яка потрапила в його розпорядження.

Відповідно до неї, ще в 2014 році 27-ми річний на той момент син просив маму з татом влаштувати його на якусь грошову посаду.

“На держслужбі я б зміг, там і не такі працюють”, – писав Антон мамі Валерії, в листі з проханням відкрити йому бізнес або влаштувати на держслужбу. – “В МРЕО був, сидять тупі морди і видають техпаспорта. У всіх Улісс Нардін і Х5 стоять. Я б теж так зміг, але без дзвінка туди або ще кудись – то не влаштується”.

Цікавим є і листування, де прохання сина обговорює подружжя Гонтаревих.

Наприклад, мама Валерія вважає, що тато Олег може попросити Ігоря Кононека, який очолює передвиборний штаб Порошенко – щоб “здорового чола” Антошу взяли туди, і він там знадобився.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

А тато Олег у відповідь пише про те, що у сина Антона “немає совісті”, а мама Валерія дуже старанно “підтирає йому зад”, що вона “слабка, і її слова завжди розходяться з ділом”, і що вона “і так напхала Антону бабла по самі вуха, а він сидить і бздить “.

Після чого Гонтарева – пересилає лист батька синові, щоб той міг ознайомитися, який його тато “вихована гнида”.

“Здебільшого, я з усім згоден, крім пункту про “Совість”, – відповідає мамі Антон. І далі по тексту нагадує їй, що Петя (Порошенко) зробив сина Льошу депутатом ради, а Гордієнко – одного сина прокурором Солом’янського району, а другого начальником цеху Миронівського хлібопродукту.

Після всього цього, Валерія Гонтарева і вирішила за допомогою своїх колишніх співробітників створити Антону власний бізнес ТОВ «Медікіт».

«В якому зад Антона будуть підтирати Світлана Кириченко, колишня співробітниця фінансової групи, і Руслан Кравець – колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ. Фінансують створення стартапу, як ви розумієте, обкрадені вкладники українських банків. За рахунок грошей якими і підтирати соплі сина глави НБУ», – зазначив Дубинський.