Президент України на зустрічі з головою верхньої палати парламенту Ірландії Марком Дейлі та головою нижньої палати парламенту Шоном О’Фарілом подякував Ірландії за підтримку та наголосив на важливості залишатися об’єднаними і продовжувати разом боротися проти тиранії. Про це повідомляється в Телеграмі глави Української держави.

Ірландія з перших днів війни допомагає Україні. Вдячний голові верхньої палати парламенту Ірландії Марку Дейлі та голові нижньої палати парламенту Шону О’Фарілу за візит і підтримку суверенітету нашої держави! Важливо залишатися об’єднаними й продовжувати разом боротися проти тиранії, – ідеться в повідомленні.

На переконання Президента, об’єднання Європи “важливе не тільки в підтримці України, але і в кроках наступу на росію, санкційної політики перш за все”, – сказав Зеленський.

За даними пресслужби глави держави, Зеленський підкреслив, що потрібне посилення скоординованого, єдиного тиску на агресора з боку міжнародних партнерів України, а ключовим на цьому шляху зараз є запровадження шостого пакета санкцій Євросоюзу проти Росії.

Для нас важливо, щоб Європа й надалі залишалася об’єднаною. У цьому – справжня сила й міцність. Ми продемонстрували це світові, коли наш народ об’єднався проти російської агресії. Так само і об’єднаність Європи важлива не тільки в підтримці України, а й у кроках наступу на Росію, насамперед у санкційній політиці, – сказав Зеленський.

Президент запевнив, що українці відчувають підтримку Ірландією курсу на приєднання України до Європейського Союзу, та відзначив важливість якнайшвидшого ухвалення всіх відповідних рішень, на які очікує та яких заслуговує український народ.