Міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що поки не збирається у відставку. Однак, за його словами, готовий це зробити, якщо попросять три людини.

Йдеться про його дружину, президента України Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Про це Малюська сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Він зазначив, що з названими людьми таких розмов не було, а якби були, то вже б “збирав речі”. “Але, тим не менше, розмов про відставку не було, прохань не було, я поки ще відчуваю в собі сили трошки попрацювати”, – сказав Малюська.

Міністр додав, що не тримається за крісло, і говорив про це з першого дня. Він наголосив, що рішенням парламенту безумовно піде у відставку.

Відзначимо, що міністр юстиції України Денис Малюська, якому вдається залишатися в цьому кріслі, незважаючи на зміну керівництва уряду, асоціюється в українців ні з чим іншим, як із тюрмами і СІЗО. Він їх ремонтує, продає і навіть власноруч розмальовує.

У “Слузі народу” вже заговорили про те, щоб призначити нового міністра на місце Малюськи, адже він забув, що сфера його відповідальності набагато ширша.

Раніше ЗМІ повідомляли, що народний депутат від фракції “Слуга Народу” Олександр Качура у ефірі одного з телеканалів заявив, що у депутатського корпусу Верховної Ради є претензії та запитання щодо роботи міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюськи та міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

За його словами, серед іншого, є наразі претензії до результатів роботи міністра юстиції Дениса Малюськи, тому що “господарство Мін’юсту дуже велике і це не лише в’язниці та камери попереднього ув’язнення, в яких відбувається ремонт, а це набагато більше, і потрібно, щоб там відбувалися системні зміни”.