Ключовим завданням партії Слуга народу в сфері промислової політики стане створення нових робочих місць і підвищення рівня заробітних плат на підприємства.

Про це заявив глава партії Слуга народу Дмитро Разумков в Дніпрі під час відвідування заводу Інтерпайп Сталь.

«Коли ми говоримо про інноваційні підприємства, які розвиваються, йдуть в ногу з часом, дають робочі місця і сплачують досить високі заробітні плати, підтримка держави повинна бути. Але при цьому важливо, щоб умови ведення бізнесу для всіх були рівні, – зазначив Дмитро Разумков. – Високі зарплати і нові робочі місця – необхідна умова для повернення з-за кордону українців, які вирушили шукати кращу долю в Європі або інших частинах світу. Це одне з ключових завдань, яке ми перед собою ставимо ».

Дмитро Кисилевський, кандидат в депутати від партії Слуга народу в Індустріальному та Самарському районах Дніпра, де розташовані більшість промислових підприємств міста, заявив, що на сьогоднішній день держава не тільки не допомагає, але і часто створює перешкоди для роботи промисловості. Змінити ситуацію, на його погляд, може повне перезавантаження складу парламенту, і формування нових економічних пріоритетів.«Я дуже добре знаю, що від того, який дохід отримують робочі на промислових підприємствах, залежить рівень життя більшості людей, які тут живуть. Зараз повинне відбутися перезавантаження влади, а після – змінитися пріоритети в державній економіці. Державним пріоритетом в економіці повинно бути підтримка промисловості, щоб підприємства забезпечили зростання зарплат для людей, які живуть тут, в промисловій частині країни », – заявив Дмитро Кисилевський.

Окрім того, Партія "Слуга народу" перевіряє інформацію про російське громадянство Михайла Соколова, який балотується до Верховної Ради під 99 номером списку партії.

"Якщо історія з громадянством Соколова підтвердиться, то дійсно будемо приймати рішення про постпраймеріз", – сказав Разумков.

Нагадаємо, Соколов не єдиний кандидат від "Слуга народу", до якого у ЗМІ та громадськості виникли питання. Наприклад, під 78-й номером у списку йде Ольга Кавун – разом з батьком вона володіє ресторанним бізнесом на території анексованого Криму. Окрім того, Кавун є кумою сина прокурора-втікача Віктора Пшонки Артема.

"У нас такий список, що з будь-якого питання ми зможемо знайти компетентну думку. Крім того, ми завжди готові комунікувати з людьми ззовні і отримувати консультації", – запевнив Разумков.

Раніше через суспільний резонанс зі списку "Слуги народу" вибув Дмитро Співак, якого називають наближеним до Віктора Медведчука.‡агрузка...