Міністр юстиції Павло Петренко виступив з ініціативою підвищення мінімальної суми аліментів. Він вважає, що нинішні 900 гривень є занадто низькою соціальною нормою для дітей, яким призначені ці виплати, передає Корупція.Інфо.

Цю новину передає Час Пік.

За словами міністра, мінімальна сума, яку батько повинен перераховувати синові або дочці, повинна досягати хоча б дві тисячі гривень.

Для тих, хто почне критикувати дане рішення, радимо зайти на ринок або в будь-який магазин і подивитися, що можна придбати дитині за 1000 гривень (одяг, взуття, продукти і т.д.)!

Популярне: Покращення не для всіх? Тільки подивіться з чим син президента з'явився у парламенті

Урядова кампанія «Чужих дітей не буває», яка посилює відповідальність для неплатників аліментів, одна з небагатьох, яку підтримало населення (крім тих, хто ухиляється і їх нових сімей). Прийнятий документ і створений Єдиний реєстр боржників вивів всіх на чисту воду.

Закон, що посилює відповідальність батьків, які мають заборгованості з виплат аліментів більше шести місяців, стартував 6-го лютого цього року.

На першому засіданні Центрального штабу Мін'юсту про роботу по стягненню заборгованості по аліментах по всій Україні, були озвучені позитивні результати.

За словами Петренка, за 3 тижні вдалося стягнути 160 мільйонів гривень аліментів. Було винесено понад 70-ти тисяч постанов, згідно з якими ухильники не можуть сідати за кермо авто, полювати і виїжджати в іншу країну. Близько 7-ми тисяч боржників оголошені в розшук.

Міністр юстиції додав, що після засідання у нього відбулася зустріч з матерями, які виховують дітей без фінансової підтримки колишнього подружжя. В окремих випадках, борги перевищують мільйон гривень.