Сьогодні, 29 січня, глава України Петро Порошенко оголосив про своє висунення на другий президентський термін на з'їзді БПП, закамуфльованому під форум "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як свідчать знімки з заходу, зовнішній вигляд Петра Олексійовича як і раніше залишає бажати кращого. На фото спереду видно неакуратні лацкани піджака, мабуть, через те, що президент не розстебнув гудзики, як це необхідно за протоколом. На фото ззаду помітна пом'ята спина піджака. Вид збоку теж не естетичний.

Під час виступу порощенко заявив: 

"Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду президента України".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що президент епічно осоромився в Ізраїлі на фото можна побачити, що Петро Порошенко в супроводі дружини Марини вийшов у світ в темно-синьому костюмі, білій сорочці та смугастій краватці. Його піджак виглядав так, наче він заправлений через ширінку в труси, але сам президент, судячи з усього, не помічає цього.