20 мільйонів українців користуються послугами вже тепер державного ПриватБанку, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вам же не говорять, що ви…”: На засіданні Кабміну сталась “перепалка” між Гройсманом і Аваковим

Про те що це високотехнологічний банк, який створює новий напрямок у банківській сфері, було зрозуміло не тільки в Україні, а й визнано в Європі, зокрема мова буде йти про додаток "Приват 24" і людини, яка за цим стоїть, адже не можна всі заслуги приписувати пану Коломойському, який просто вміло організовував сам процес становлення та розвитку

Отже, мова про Дмитра Дубілета. Для українців  ім'я не дуже відоме, його знають лише ті, хто має хоча б якесь уявлення про банківську справу.

А от журнал Форбс, про нього знає багато. Дмитро Дубілет, вчився в британській школі бізнесу і ніколи не приховував, що хорошу освіту, йому допоміг здобути саме батько, який займав посаду голови правління ПриватБанку.Дмитро, здобувши освіту та попрацювавши на корпорацію MasterKard і компанії Infosys, зумів всі свої навички та досвід, перевести в роботу, а саме створення Додатку 24, з командою професіоналів.

У свої молоді роки, він вже займав посаду керівника ІТ – відділу ПриватБанку.
Проте після націоналізації, за яку як говорять з власних кишень заплатили українці, тісна співпраця вже державного банку з додатком "Приват 24", продовжується, адже це різні структури та різні власники.

Дмитро Дубілет, тим часом зі своєю командою створює новий банк :Монобанк – перший український повністю цифровий банк, без відділень та працівників, карточку можна отримати у банку партнера, та користуватись усіма вигодами інтернет – банкінгу.

Питання не в цьому, чи зможе і надалі залишатись конкурентно спроможним ПриватБанк, після того, як всім відомого додатку "Приват 24" не стане? Адже власник то один, Дубілет, навіщо йому конкурент у цій сфері. І яку альтернативу запропонує держава, і як це відіб'ється на простих клієнтах, покаже час.

Ну, а Дмитру Дубілету залишається поаплодувати в свої 30 з гаком він став обличчям українського інтернет-банкінгу.‡агрузка...