Сьогодні 14 травня в Вищому антикорупційному суді обирають запобіжний захід забудовнику Максиму Мікитасю, якого звинувачують у зловживаннях з квартирами для Нацгвардії.

Прокуратура вимагає змінити запобіжний захід з невнесеногю заставою в 100 мільйонів гривень на утримання під вартою. Суддя пішла до нарадчої кімнати. Рішення очікується о 12:30.

Під будівлю суду прийшли активісти. Вони скандують “Микитась на нари”, в руках тримають плакати, на яких написано “Микитась на нари”.

“Наша ініціативна група виступає за підвищення застави або збільшення терміну покарання за масштабну будівельну аферу. Зеленський обіцяв посадити Микитася або повернути гроші вкладникам. Минуло півроку, а обіцянки не виконані”, – заявив один з інвесторів.

Ніна, прийшла замість подруги, яка вклала гроші в будівництво, розповіла “Країні”: “Микитась – це шахрай, який увів в оману тисячі людей. Купував дорогі автомобілі замість того, щоб виплачувати гроші вкладникам. Він залишив 14 тисячі сімей без житла. Така людина повинна сидіти “.

Тим часом Микитась, що характерно, покинув суд через чорний хід. Йдучи, заявив журналістам, що застава у розмірі 100 мільйонів гривень, який вимагає прокуратура, вносити не збирається.

“Ми як захист з перших днів судового процесу наполягаємо на повній невинності Микитася. З звинуваченнями прокуратури незгодні і заставу вносити не маємо наміру”, – заявив в коментарі “Країні” Олександр Лисак, адвокат Микитася.