«Олександр Хомченко в середу, 14 лютого, помер, точніше пішов додому, до Бога. Просто немає слів, тільки біль і сльози », – таке повідомлення з'явилося на сторінці в Facebook інтернет-користувача Сергія Косяка, передає Корупція.Інфо

У коментарях один з тих хто знав померлого Народного Героя України повідомив, що буквально напередодні розмовляв з Олександром: «А сьогодні його вже не стало, пішов Додому, туди, де закінчилися страждання, стреси, де не буде постійних обстрілів російських" братів ". Знову активізувалися обстріли. Знову згорів чийсь будинок … Його голос був сумний і пригнічений, але не безнадійний … »

Популярне: Що скриває права рука Тягнибока та головний «драчун» ВР Юрій Левченко. Ким виявились родичі скандального нардепаОрденом Народного Героя України Олександр Хомченко з Донецька був нагороджений влітку 2016 року. Влітку 2014 року він провів молитву за Україну на центральній площі Донецька, вивозив з міста на безпечну територію сім'ї з дітьми. В результаті бойовики «Російської православної армії» його заарештували, жорстоко били, кілька разів виводили на розстріл.