У Дніпрі зниклого 15-річного хлопчика знайшли мертвим.

У п'ятницю, 21 червня в Дніпрі зник 15-річний Олег Данилов. Він вийшов з дому, близько 19:00, але назад так і не повернувся. Батьки звернулися у поліцію, щоб почати пошуки дитини.

Мама загиблого розповіла, що її син вийшов з дому кататися на скейті в парк на Червоному Камені близько 19:00. Близько 21:00 Олег подзвонив, щоб повідомити, що йде додому, але додому він не повернувся. Також вона розповіла, що він пішов гуляти з новими друзями, яких вони раніше не знали.22 червня стало відомо, що Олег пішов купатися в Дніпрі і потонув. Його тіло дістали водолази.

Нагадаємо, 13 червня зникла 11-річна Даринка Лук'яненко –  дівчинка пішла на заняття в танцювальний гурток, але додому так і не повернулася.

Дівчинка пішла вдень на танцювальний гурток, але додому так і не повернулася. До пошуку дитини підключилися півтисячі людей, серед яких є військові, правоохоронці, волонтери. Тіло дівчинки знайшли через декілька діб. Основною причиною смерті стали колото-різані рани шиї з пошкодженням сонної артерії. У вбивстві зізнався 22-річний односелець дівчинки.