На 71-му році життя помер радянський і білоруський музикант і співак Валентин Бадьяров, передає Корупція.Інфо

Популярне: “До 385,6 тис. грн…”: Скільки будуть коштувати медичні послуги вже з січня 2018 року

Про це повідомив його колега Микола Подгорнов

Трагедія трапилася 21 грудня.

"Пішов із життя мій найкращий друг, чудова людина, прекрасний скрипаль, засновник і керівник ансамблю" Сябри ", один із творців знаменитої пісні" Алеся "Валентин Бадьяров. Дуже сумно", – розповів Подгорнов.

Причина смерті колишнього учасника ансамблю "Пісняри" поки невідома.

Валентин Бадьяров за своє життя встиг пограти в безлічі музичних ансамблів. У "Пісняри" він потрапив у 1970 році після закінчення консерваторії по класу скрипки. Він став першим учасником колективу з музичною освітою.

Незважаючи на те, що грав разом із "Піснярами" Бадьяров недовго, але встиг потрапити в золотий склад групи – тоді ансамбль стрімко набирав популярність.

У 1976-1981 роках Бадьяров був керівником гомельського ВІА "Сябри". Під управлінням Бадьярова ансамбль виграв Всесоюзний конкурс радянської пісні і записав два надпопулярних диска. Майже всі аранжування до композицій музикант робив сам, зокрема, і знаменитий шлягер "Алеся", який музикант присвятив своїй доньці.

З початку 1990-х Валентин Бадьяров жив в Німеччині. Він виступав там як скрипаль сольно і співпрацюючи з місцевими оркестрами в місті Аахен.