Скандал з поведінкою нардепа Олега Барни набирає обертів. Так, інцидент в Раді, коли депутат обізвав нецензурними словами журналіста Ігоря Колтунова після питання, чому він тричі «кнопкодавів» під час голосування в парламенті, прокоментував екс-нардеп Тарас Чорновіл.

«Я не переварюю матюки. Але Барну готовий, якщо не підтримати, то бодай зрозуміти. А щодо журналіста плюсів, якого Барна так необачно послав прямо на камеру, то його поведінка в приміщенні  з прямим приставанням до членів парламенту мала б стати негайною підставою для позбавлення акредитації. Так би було в будь-якому парламенті цивілізованого світу. А в Україні все діаметрально навпаки», – написав Чорновіл на своїй сторінці в Facebook.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Зрозуміло, що сам журналіст не залишив без уваги цей пасаж політолога.

Збитий льотчик Taras Chornovil написав що я "пристав" до Барни і пропонує позбавити мене акредитації ВР. "З прямим приставанням до членів парламенту" це в якому сенсі? Що колишній регіонал Тарас Чороновіл побачив дивного у моєму питанні? "Ошмьоткі" Януковича, старанно зібрані Порошенком, випинаються аби сподобатись поціновувачу Мальдів. Вигинаються та вилизують.Доречі яка зараз посада у Тараса Чорновіла? Придворний телеексперт Банкової? Батько би пишався!, – написав журналіст.

Крім того, Колтунов надав скандальну інформацію про старшого брата Барни, який отримав довічне ув'язнення в Польщі за вбивство.

Подаємо слова журналіста в оригіналі.

Всі знають Олега Барну нардепа. Знають молодшого брата губернатора Тернопільщини Степана Барну. Але ніхто не знає третього брата, Василя.

За інформацією з моїх джерел, яким я маю підстави довіряти, існує третій брат, який отримав довічне ув’язнення у Польщі ще у 90-х роках. За розбій і вбивство. Барна Василь Степанович. Сидить в Польщі. Знаю що були спроби родини, користуючись зв’язками, витягти його. Знаю ще дещо, але це згодом.

Брат за брата звісно відповідальності не несе. Він людина не публічна. І це безумовно внутрішньосімейна справа і не моє собаче діло. Проте це дещо пояснює в манері поведінки середнього брата-нардепа.

Аби підтвердити чи спростувати отриману інформацію, надсилаю запит до Республіки Польща. З результатами ознайомлю згодом.‡агрузка...