Попередньо чоловік скоїв самогубство. Під Кропивницьким виявили тіло чоловіка, який зник три місяці тому. До несподіваної знахідки привели пошуки 16-річної Діани Хріненко.

Саму дівчину досі шукають – вона зникла 10 днів тому за загадкових обставин. На її пошуки, окрім поліції, тоді вирушили сотні добровольців. І несподівано натрапили на тіло іншої людини.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Жителя сусіднього села, який зник ще навесні, знайшли в посадці. За попередніми даними слідчих, місцевий житель вирішив укоротити собі віку і повісився в хащах біля занедбаної пасіки.

"Виявлено муміфіковане тіло людини. Особу на даний час встановлено – це мешканець цього населеного пункту 1952 року народження, який рахувався безвісти зниклим з травня місяця поточного року. Попередня причина смерті – самогубство", – повідомила речник поліції Кіровоградської області Віталіна Бевзенко.

Нагадаємо, Діана Хріненко зникла у День Незалежності – за кілька сотень метрів від її домівки знайшли скривавлений телефон і плями крові на дорозі. Перед зникненням дівчина розмовляла зі своїм хлопцем – вона говорила, що вся в крові і попросила зателефонувати батькам.