Сюрпризом четвертого ефіру шоу “Голос країни 10” стала поява на сліпих прослуховуваннях ведучого Володимира Остапчука. Зірка Євробачення вирішив спробувати свої сили у вокальному шоу, адже раніше в танцювальному у нього виграти не вийшло.

“Я не Паваротті, і не Тіна Кароль. Єдина крута річ, яку Остапчук робить, – читає хіп-хоп. І це моя фішка! Сьогодні країна вперше побачить, як Остапчук співає. Цікаво, чи впізнають тренери мій голос і вийде мені хоч одне крісло розгорнути”, – розповів сам про себе ведучий.

Підтримати Вову прийшли його вже колишні колеги по “Танцях з зірками” Анна Різатдінова і Саша Прохоров. Аня сказала за лаштунками Каті Осадчій, що Вова – така різностороння особистість, що і співати у нього теж вийде.

Остапчук виконав “Time to Say Goodbye” дуету Lucio Quarantotto & Francesco Sartori, і з перших же секунд пісні зацікавив тренерів.
Перша розгорнула своє червоне крісло Тіна Кароль і відразу ж пішла до Вови.

“Це Остапчук”, – вгадав Потап.

Під кінець пісні і інші тренери розгорнули свої крісла.

“Ти хочеш бути учасником?” – спитала Тіна.

“Я тут з невеликою місією. Зараз популярна прожарка, тому ми придумали кілька жартів про наших тренерів”, – відповів Вова, після чого зачитав з телефону свої підготовлені жарти.

“Дайте нормального ведучого. Де Горбунов? Пішов звідси”, – проводив стусаном під зад Остапчука Потап, викликавши загальний сміх у залі.

“Обожнюю Остапчука, жартує погано, але такий гарний – йому все прощаєш”, – додав він.

Вова сказав після Каті Осадчій, що його участь у Голосі була тільки заради прожарки тренерів.