Святослав Піскун, який тричі очолював Генеральну прокуратуру України, розповів, як перемогти корупцію в українських органах влади.

«Потрібно створювати атмосферу в країні, коли буде гидко брати хабар. Якщо у рядового держслужбовця зарплата 60 тис., ти отримав звання, житло, у тебе працює дружина – то виходить, вже гидко і несправедливо в таких умовах брати якісь гроші. А якщо у тебе зарплата 6 тис., то брати начебто нормально, оскільки держава не забезпечує тебе взагалі нічим. Це притому, що насправді брати хабарі ні в якому разі не можна», — сказав він в інтерв'ю Кореспонденту, передає Корупція Інфо.

«Коли мені кажуть, мовляв, у вас, прокурорів, он які домища, я обурююся. Тому що моя сім'я останні 12 років декларує 1 млн грн доходу – всі члени моєї сім'ї бізнесмени, вони непогано заробляють і відкрили свій бізнес задовго до того, як я став генпрокурором, — каже Піскун. — Я веду до того, що в кожному конкретному випадку треба розбиратися. Я проти огульних звинувачень – у тебе є, значить, ти злодій. Це неправильно».

Також він розповів про свого однокурсника і товариша, який все життя пропрацював прокурором і досі не має власного автомобіля, ходить пішки на роботу.