Йому було всього 42 роки, передає Корупція.Інфо

У США помер відомий оперний співак, переможець талант-шоу "В Америці є таланти", Ніл Бойд. Про це повідомляє видання Hellomagazine. Американський оперний співак, переможець талант-шоу Ніл Бойд помер в неділю, 10 червня, у віці 42-х років.

Популярне: "Порошенко – повне гниле, жадібне чм*, а Тимошенко ….": Заява Савченко приголомшила всю Україну

Відомо, що у Ніла Бойда були проблеми зі здоров'ям. Медики повідомили, що причиною смерті Бойда стала серцева недостатність, ниркова недостатність, а також серйозне захворювання печінки. Ніл Бойд прославився після своєї участі в шоу "В Америці є таланти".Співак став переможцем третього сезону шоу. На офіційній сторінці Americas Got Talent в Twitter з'явилося повідомлення від прес-служби шоу. "Нам дуже сумно дізнатися, що один з учасників шоу, Ніл Бойд, помер. Наші думки з близькими Ніла в цей важкий час", – сказано в повідомленні.

Перший дебютний альбом My American Dream Бойд випустив у 2009 році, відразу після перемоги у талант-шоу. Цей альбом досяг третього місця в чарті Top Classical Albums. Другий альбом My Christmas Wish оперний співак випустив у 2013 році.

На початку 2017 року Ніл Бойд разом із матір'ю потрапив у серйозну автомобільну катастрофу. Співак отримав численні переломи і пройшов довгий шлях реабілітації. В 2019 році Бойд планував випустити свій третій альбом In the Middle of All All.