У мережі з’явилося непристойне відео із народним депутатом від «Опозиційної платформи – За життя» Іллею Кивою. Відповідні кадри оприлюднив Telegram-канал «Через плече».

На відео видно, як Кива сховався біля колони в сесійній залі Верховної Ради. Він приспустив штани до трусів, щоби заправити свою сорочку.

Зазначимо, що Кива робить цю процедуру прямо перед жінкою, яка сидить поруч.

Відео:

https://www.facebook.com/100001002462409/videos/4253821961327844/

У той день сталася сутичка між депутатами «Слуги Народу» та «Опозиційної платформи – За життя». Представник ОПЗЖ Ілля Кива та «слуга» Микола Тищенко почали чубитися і тягати один одного. Їх намагалися розборонити інші депутати.

Разом з тим Народний депутат від “Слуги народу”, борець греко-римського стилю, призер Олімпіади 2016 року Жан Беленюк проаналізував бійку у Верховній Раді, яка трапилася 17 червня у своєму Facebook.

Жан Беленюк відреагував на бійку між нардепами Миколою Тищенком та Іллею Кивою, яка сталася 17 червня на засіданні Верховної Ради. Борець віддав перемогу з рахунком 1:0 своєму колезі по фракції Тищенку.

«Сьогодні в Раді день греко-римської боротьби. У сутичці Тищенко – Кива перемогу здобув Микола Тищенко, виконавши витіснення суперника за допомогою захоплення “рука знизу”, що оцінюється в 1 бал. Мої вітання переможцю»,  – написав Беленюк.