Померла американська актриса Ліза Сигрем.

Їй було 82 роки.  Дочка артистки Чела Фіоріні розповіла, що вона померла в медичному закладі в місті Бербанк, штат Каліфорнія.  Останні дев'ять років життя актриса страждала деменцією.

Справжнє ім'я Лізи Сигрем – Рут Браузер.  Вона народилася 7 липня 1936 року в Брукліні.  До початку своєї акторської кар'єри вона працювала графічним художником і моделлю.  Артистка з'являлася в таких серіалах, як «Бетмен», «Моя дружина мене причарувала», «Димок з стволи», «Перрі Мейсон», «Селюк з Беверлі-Хіллз», «Караван возів», «Мій улюблений марсіанин» і «Дочка  фермера ».  Крім того, вона виконала ролі в фільмах «Каприз», «Ель Пуро» і «Ділки».

Сигрем протягом дев'яти років боролася з деменцією і померла в лікарні.

Ліза Сигрем грала в серіалах "Бетмен" 1966-1968 років, "Дівчина від" Д.Я.Д.І. "(спін-офф" Людини від Д.Я.Д.І. ", що став згодом основою" Агентів А.  Н.К.Л. "Гая Річі)," Перрі Мейсон "," Моя дружина мене причарувала "," Правосуддя Берка "," Димок з стволи "та інших.

Після 80-х Сигрем практично перестала зніматися в кіно.  Вона почала викладати акторську майстерність на Гаваях і працювала в сфері комерційної нерухомості в Лос-Анджелесі.