Я десь загубив, напевно, інформацію про те, що Зеленський подякував Президенту Порошенку за дзвінок Президента США Байдена, або НЕ подякував? Ні? А …

Таку дивну заяву зробив політичний аналітик, преверженний шанувальник п’ятого президента Порошенка, Павло Нусс.

“Так ось. Він відбувся виключно завдяки лобіюванню лідера опозиції і 5-7 Президента України Порошенка. Це факт. Знаю бо”, – йдеться в повідомленні Нусса.

На таку маразматичну заяву вже встигли відреагувати деякі тг-канали.

“Порошенко виправдовує наш інсайд. Порохоботи почали відпрацьовувати темник, що Байден подзвонив Зеленському завдяки Петру. Цією тезою Порошенко намагається відстояти втрачені позиції серед патріотів. Такий геніальний хід придумав сам Порошенко за одну ніч без сну”, – пише тг-канал “Таємниці депутата” .

Також заяву Нусса прокоментував і тг-канал “Коридор ОП”:

“Пам’ятайте, як всі ми в п’ятницю сміялися, що вони почнуть розганяти меседж, що дзвінок Байдена відбувся тільки завдяки Порошенку?
Так ось вони реально почали ….. “

Також раніше в Мережі активно обговорювали реакцію самого Порошенка на дзвінок Байдена Зеленському.

Також раніше, глава штабу партії «Європейська солідарність» Олександр Турчинов заявив, що він разом з представниками цієї політичної сили, лідером якої є екс-президент України Петро Порошенко, почали збирати резервістів після загострення ситуації на Донбасі.

Про це він розповів у себе на сторінці в Facebook.

«Не чекаючи від влади ініціатив і швидких рішень, штаб« ЄС »розпочав проведення обліку резервістів і ветеранів АТО і ООС для забезпечення швидкого реагування на випадок виникнення реальних загроз. Паніки не повинно бути, потрібна системна робота і впевненість в нашій перемозі », – розповів він.

При цьому дії нинішньої влади України Турчинов назвав такими, які завели ситуацію в глухий кут.

На ці слова дуже оперативно відреагував журналіст Макс Назаров в своєму телеграмі.

“Ще два роки тому було ясно, що Порошенко не визнав свою ганебну поразку, тим більше акторові Зеленському, а сьогодні споглядати поведінку гетьмана і його команди – немов дивитися фільм “Огидна вісімка “з гоблінським перекладом.

Не поважають інститути влади, зневажають виборця опонента, відкрито ображають і ненавидять Зеленського. Це огидно”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.