Від сьогодні шанси на перемогу Петра Порошенка в другому турі виборів зменшилися до непристойного. Про це свідчать дані букмекерів, опубліковані оператором PariMatch.

Коефіцієнт на перемогу Володимира Зеленського становить 1.15. Тобто при ставці 100 гривень прибуток складе 15 гривень.

Коефіцієнт на перемогу Петра Порошенка – 4.75. При ставці 100 гривень прибуток складе 375 гривень, але шанси невеликі.

Хоча ще в середу, 10 квітня, йшлося про ставку на чинного президента 3.50. При ставці 100 гривень прибуток становить 250 гривень.

11 квітня Петро Порошенко несподівано прибули на телеканал "1 + 1", де починалася передача "Право на владу". Там на підвищених тонах відбувся його діалог з Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, генеральний директор «1 + 1» Олександр Ткаченко заявив, що увечері 11 квітня президент України «увірвався в ефір без запрошення», і телеканал має намір за цей та інші факти судитися з Порошенком.

Ткаченко заявив, що у телеканалу не було іншого виходу, як пропустити Петра Порошенка, бо «статус президента ніхто не відміняв», хоча програма, в якій він виступив напередодні, раніше запрошувала його в ефір, додав Ткаченко.

«Право на владу» все тижні виборчої кампанії запрошувало Петра Порошенка в ефір. У відповідь – мовчання. Більш того, у відповідь заборона з боку людини, яка стояла біля студії – Володимир Горковенко – представникам президента приходити до нас в студію », – заявив Ткаченко.