Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький пішов у тривалу відпустку.

Про це повідомило джерело в Генеральній прокуратурі України "Українській правді". За його словами, Холодницький відпочиватиме з 30 липня по 13 вересня.

Нагадаємо, 20 березня у кабінеті голови САП були знайдені підслухувальні пристрої. Тоді ж деякі ЗМІ повідомили про швидку відставку Холодницького через проблеми зі здоров'ям і "занадто нервову роботу".

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

27 березня генпрокурор Юрій Луценко підтвердив, що керівника САП прослуховували в його робочому кабінеті, і розповів, що цим займалося НАБУ під процесуальним керівництвом ГПУ.Пізніше Луценко вніс подання до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів із проханням розглянути питання про відставку Холодницького. За словами генпрокурора, документ поданий у рамках кримінального провадження, яке розслідується загальною групою ГПУ і НАБУ. Пізніше ЗМІ опублікували деталі розмов у кабінеті Холодницького. Також було названо причини для його звільнення.

26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) рекомендувала винести догану замість звільнення Холодницькому.

Сам він заявив, що думає, чи варто оскаржити догану, назвавши рішення КДПК "справедливим". У свою чергу, організація Transparency International Україна закликала керівника САП звільнитися.

Посольство США закликало Холодницького звільнитися, щоб зберегти репутацію установи.‡агрузка...