Кадрові служби Міністерства оборони не знайшли для журналіста Юрія Бутусова вакансії, яка б відповідала “рівню його амбіцій”. У відомстві заявили, що нібито не пропонували журналісту посаду міністра оборони чи його першого заступника.

Для такої швидкої кар’єри у кандидата на посаду мають бути відповідні професійні підстави, яких у Бутусова наразі немає. Про це 10 грудня повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства оборони.

“За результатами розмови з шановним журналістом кадрові служби змушені повідомити про відсутність вакансій, відповідних рівню його амбіцій, котрі наразі перевищують його рівень необхідних компетенцій”, – підкреслили у відомстві.

Там також додали, що порядок призначення на посади не передбачає жодних винятків. Втім у Міноборони сподіваються, що у разі прийняття Бутусовим пропозицій відповідно до рівня його компетенції, здібності журналіста дозволять йому швидко зробити кар’єру у міністерстві.

Перед співбесідою журналіст на своїй сторінці у фейсбуці вимагав зустрітися безпосередньо з міністром оборони Андрієм Тараном, а не працівниками кадрової служби. Крім того, він наполягав на присутності ЗМІ, щоб ті були “гарантами серйозності намірів Тарана надати мені керівну посаду в Міноборони”, а також вести пряму трансляцію співбесіди.

Зауважимо, за словами Бутусова він хоче обійняти посаду заступника міністра. Такий статус, за словами журналіста, надасть йому доступ до справи вагнерівців.

Нагадаємо, Міністерство оборони публічно запропонувало журналісту-розслідувачу Бутусову посаду у відомстві. Втім там наголосили, що мовиться про “сфери, на яких фокусується його фахова увага. Це можуть бути, наприклад, напрямки озброєння чи логістики”.