Екс-радник глави ОП Ігор Уманський сказав, що після своєї відставки не буде готуватися до парламентських виборів, але не виключив такої можливості.

Про це він розповів в інтерв’ю “Гордону”, коментуючи чутки про своє політичне майбутнє.

“Безумовно, для того, щоб отримати результат, мало лише про нього говорити. Потрібно закочувати рукава і щось робити. А для цього потрібні повноваження, для цього потрібна влада. В цьому сумнівів немає. Якщо говорити про парламентські вибори, планово вони у нас повинні бути тільки через чотири роки. Якщо не буде дострокових … Тому говорити про парламентські вибори (поки рано) … поки немає предмета для цієї розмови і для прийняття якогось рішення”, – сказав він.

При цьому Уманський не виключив можливості, що візьме участь у виборах.

“Якщо, умовно кажучи, завтра, післязавтра або через місяць буде старт виборчої кампанії, я, швидше за все, буду активно думати, щоб брати участь в ній. Але поки я не дуже вірю, що чинна влада зважиться на це”, – підкреслив він.

Також Уманський не відповів, з ким би балотувався до ВР, зі свого партією або ж іншою політичною силою.

“Повторюся, виборів поки немає. Тому пропонувати щось поки не має сенсу … Ні, поки у мене не було таких розмов. Хоча ще навіть до моїх заяв були розмови з іншими людьми щодо можливості повернення в політику”, – сказав він.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що глава Офісу президента прийняв відставку свого радника Ігоря Уманського.

Про це він написав у Facebook в п’ятницю, 27 листопада, розповівши також про нульову толерантність до корупції.

“Сьогодні я зустрівся зі своїм колишнім радником Ігорем Уманським. Сказав йому наступне. У нас нульова толерантність до корупції – це неодноразово повторював президент Володимир Зеленський, і це базова цінність внутрішньої культури нашої команди”, – написав Єрмак.