Депутатка від ”Слуги народу” Єлизавета Богуцька розповіла на своїй сторінці в Фейсбук те, що її найбільше обурило на прес-конференції. Передаємо її заяву дослівно.

Просто до огиди. Це поведінка Бутусова. Схоже, що його ненависть до Зеленського затьмарила все навколо і залишила вузький коридор для психологічних маневрів. Є надцінна ідея – принизити та образити Президента. Все. Крапка. І цьому не заважає ні ситуація, ні наявність інших журналістів, ні виділений час на дискусію. Є він (Бутусов) і потік лайна на адресу Зеленського. Із серії факу з трибуни Верховної Ради Гео Леросом. Або тиради Янини Соколової у студії Шустера про те, що армія зневажає Президента.

Я навіть знаю, хто відчуває суто естетичну насолоду від цієї гидоти. Думаю, що й ви знаєте. Той, для якого Україна була дійною коровою і хто так і не може змиритися зі втратою влади, вважаючи себе П’ятим та Сьомим.

Кілька разів камера вихоплювала Шустера, який уважно стежив за діалогом після першої п’ятірки, де він назвав себе європейцем, а Зеленський себе – українцем. З усього було видно, що Савіка зачепили слова Президента про те, що він багатий журналіст. Мені, правда, на хвилину здалося, що Савік зрозумів, що він даремно мочить Президента і що він, як ведучий ток-шоу, втягнутий у якусь велику закулісну гру, в якій він навіть не знає правил.

Але вчора ж уночі я переключила телевізор на канал “Україна” і зрозуміла, що “вчорашніх Савіків” не буває.

У студії засідав Скабеївський цвинтар і так само мочив Президента. Нічого нового. Та ж пропагандистська розумова жуйка зі 100% підтримкою “всієї вакцинованої України” у сірих пов’язках на ротах у студії “Свободи слова”.

Питання Наташі Влащенка про тиск на нардепів у ВП за голосування мене зачепило.

Відповідь хотілося крикнути, бо я є депутат. Так ось. На мене НІХТО НІКОЛИ не тиснув. Ні в ВП, ні в будь-якому іншому місці. Ні Арахамія, ні Спікер (будь-який), ні Корнієнко… Я взагалі не уявляю собі такої можливості. Більше того, мене з великою натяжкою можна уявити подругою Офісу. З багатьох питань я маю іншу думку. Ну, наприклад, за Ковідом та вакцинацією. Так гостро, як я говорю про це, йдучи на конфронтацію з Президентом, не каже жоден інший депутат, навіть із інших фракцій. І не повірите: у мене більше дискусій із моїми колегами-депутатами з цього питання. Деякі мене лають. Дехто дивується моїй позиції. Деякі тихо погоджуються із моїми аргументами. Але ніколи мені ніхто у вічі не сказав грубого слова і тим більше нічого подібного не було з боку ВП.

У цьому ж контексті і з приводу прес-конференції Президента хотілося б звернутися особисто до нього:

“Володимире Олександровичу, краще нічого не говоріть про побочки вакцин, тим більше для вагітних або тих, хто тільки думає про це. Вакцини ще не пройшли третьої стадії дослідження і таких даних поки що немає, щоб робити гучні заяви. Не беріть на себе цю відповідальність. У Вас є Ляшко”.

Про онлайн-вибори. Згодна з Президентом. Це наше майбутнє.

Не треба дивитися на Росію та говорити, що електронні вибори себе не виправдали. У Росії жодних виборів себе не виправдали. І взагалі там будь-які вибори, хоч електронні, хоч онлайн, хоч під пеньком, хоч у багажнику “Жигулів”, або в кабінці для голосування – перетворюються на гівно.

Тож це нам не приклад.

Загалом скажу так: деякі журналісти журилися, мовляв, не всіх запросили і часу для кожного мало.

Забули сивочолога Гетьмана? Там взагалі їх було троє, і вони боялися поставити навіть те питання, яке пройшло сім перевірок від пресслужби Петра. І питання були лише про успіхи.

Теплої ванни вчора точно не було. Не всім сподобалося, що Зеленський був інколи напружений. Скажу так: порівняно зі мною Володимир Олександрович – чемпіон зі спокою. Мої емоції закінчилися б одразу на Бутусові. А з ними і уся прес-конференція.