Світлана Лобода особистість відома і не завжди своїми досягненнями. Артистка любить бути в центрі уваги і у всіх на слуху.

Не дарма ж вона досі приховує особистість батька своєї молодшої дочки Тільди. У травні цього року малятку виповниться вже рік, а ніхто так і не знає, хто її тато.

Довгий час ходили чутки, що у Лободи таємні відносини і вона завагітніла від соліста німецької рок-групи Тіля Ліндеманна. Але незабаром потенційних батьків дочки Світлани стали шукати серед оточення співачки.

Коротше кажучи, всіх, хто фотографувався з Лободою або обіймався називали батьком Тільди.

Але Лобода приховує особисте життя за бетонною стіною і не поспішає радувати шанувальників новинами. Але масла підлити в вогонь – це святе.

Нещодавно знаменитість похвалилася новим ніжним образом, примірявши чорні вузькі джинси, піджак тілесного кольору, довгу білу футболку та коричневі ковбойські чоботи. Так, артистка позувала на тлі бежевої стіни перед зйомками шоу "Вечірній Ургант".

Здавалося б звичайне фото, нічого особливого. Але уважні шанувальники помітили на безіменному пальці артистки кільце, дуже схоже на обручку.

 
 
  
 
 
 
 

 
 

 
 
 

🤷‍♀️

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)

"Стильна і шикарна як завжди😍😍👍", "А що за колечко на пальці? Після концерту весілля зіграємо?))", – пишуть шанувальники.

Можливо це просто випадковість і кільце на пальці артистки звичайне. А може бути, що Лобода і в правду вийшла заміж, потай від усіх. Для неї це звичайна справа.