У Росії уже роздали багато зброї окупантам, яких забирають на війну у межах анонсованої російським диктатором Володимиром Путіним часткової мобілізації. Проте ці особи не є надійними. Якщо ж РФ роздаватиме зброю “мобілізованим” на тимчасово окупованій Херсонщині та Запоріжжі, то це може обернутися проти окупаційної влади на цих територіях.

Там зараз активний партизанський рух. І росіяни не можуть проконтролювати, до кого саме в руки потрапить зброя. Про це розповів військовий експерт Олександр Коваленко в інтерв’ю ТСН.ua. Він наголосив, що так звана “мобілізація” на окупованих територіях України може стати для РФ “тотальним фіаско”.

“Величезна концентрація партизанськог руху у будь-якому прояві. Не всі проукраїнські сили, які зараз там діють, повністю забезпечені ресурсами такими, як зброя. Росіяни почнуть озброювати на Херсонщині та Запоріжжі українців, але де гарантія, що значна кількість українців – представників цих “мобілізованих” підрозділів – не є тими самими партизанами”, – зазначає Коваленко.

Для РФ така “мобілізація” буде тим самим, що вистрілити собі в ногу, каже експерт.