Екс-главі корпорації “Укрбуд” Максиму Микитасю повідомили про підозру у викраденні людини та здирництві.

Про це повідомляє Національна поліція.

Відзначається, що 8 грудня в Києві чотири людини викрали юриста компанії, яка надавала юридичні послуги підозрюваному. Через кілька годин поліцейські затримали виконавців, а згодом встановили і безпосереднього замовника злочину.

За даними поліції, замовником виявився власник відомої будівельної компанії, а організатором – лідер злочинного угруповання, який зараз перебуває під вартою за скоєння вбивства.

“8 грудня на вулиці Княжий затон в Дарницькому районі столиці четверо людей викрали юриста компанії, яка представляла інтереси власника будівельної компанії “Укрбуд” – Микитася Максима”, – йдеться в повідомленні.

Викрадення юриста було ретельно сплановано, а підготовка до нього проходила в кілька етапів. Виконавці – члени транснаціонального угрупування, обманом виманили потерпілого на зустріч. Там вони відібрали у нього авто і за вказівкою замовника змусили написати боргову розписку на 800 тисяч доларів.

Через кілька годин після викрадення поліцейські затримали чотирьох виконавців і звільнили заручника. Під час викрадення і затримання зловмисники повідомляли про перебіг подій організатору, а той в свою чергу – замовнику. На наступний день затримали і двох організаторів.

Максиму Микитасю повідомили про підозру за ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 146 (викрадення людини) та ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, в Києві та Одесі поліцейські затримали членів транснаціональної злочинної організації. Діючи під “дахом” російських “злодіїв в законі”, угруповання займалося здирництвом та викраденнями людей.