Злата Огнєвіч перехворіла на коронавірус і тепер вирішила поділитися особистим досвідом боротьби з інфекцією. Співачка розповіла, як все починалося і які симптоми у неї проявилися.

“Все почалося пізно ввечері, я відчула щось недобре, всю ніч невидиме кільце стискало шию і в горлі сильно дерло, – згадує зірка в Instagram. – Я періодично розсмоктувала пастилки від ангіни, вони зазвичай мене рятують”.

На ранок у Злати з’явилися всі симптоми ГРВІ і вона прийняла “звичайні” ліки. Але коли ввечері біль в горлі повністю пройшла, співачка захвилювалася, адже раніше для цього потрібен був не один день. Вона зателефонувала татові-лікарю, який порадив їй купити ліки, що розріджують кров. Також вона приймала вітаміни C, D в потрійній дозі й багато пила теплої води.

“Температура 38.2 була лише один день, довелося 3 дні пити антибіотик (почався інфекційний кашель), – пише Злата. – На 5-й день хвороби, о Боги, почалося катування – пропав геть нюх та смак! Уявіть, що ви не відчуваєте ні єдиного запаху, а вся їжа – як вологий папір. До цього додайте постійне відчуття нудоти протягом тижня”.

Нюх повертався поступово: через тиждень в спотвореній формі – всі цитруси пахли рибою, а через місяць відновився повністю.

“В цілому – це зовсім не страшно, я про легку форму. А на неї хворіють близько 80% заражених. Головне, вчасно розпочати лікування та мислити позитивно! Бережіть себе та близьких”, – підсумувала Огнєвіч.

Нагадаємо, український музикант Михайло Хома, відомий під сценічним ім’ям DZIDZIO, перехворів на коронавірус. Артист не афішував процес лікування, а після одужання вирішив розповісти про симптоми.