В Державній митній службі України буде проведено серйозні реформи, які дадуть можливість викорінити корупцію у відомстві.

Про це глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“У нас підготовлено кілька дуже важливих законопроектів, які не терплять зволікання. Наприклад, законопроєкт щодо реформи митниці. Зараз взяла гору митна мафія, яка гнобить просто (черги величезні стоять на кордонах України) громадян, які ні в чому не винні. Тому що комусь захотілося повернути в повному обсязі стару мафію часів Януковича”, – каже головний реформатор України.

“А ми пропонуємо реформу, за якою, я гарантую, протягом максимум трьох місяців взагалі в помині не залишиться корупції на українській митниці, тому що ми знаємо, про яку систему ми говоримо”, – підкреслив Саакашвілі.

“Я свого часу створював найкращу в світі систему в Грузії, потім в Одеській області півтора року ми утримували зубами від корупції, там точно не було корупції, це всы знають. І ми пропонуємо таку ж систему на всю Україну. Це перший законопроєкт, ми знайомили з ним депутатів”, – заявив глава Виконкому реформ.

Як відомо, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в травні був призначений главою виконавчого комітету Національної ради реформ України.